Archiv článků

S novým rokem přicházejí i nové akce v knihovně. Již v úterý 15. ledna 2019 od 16.30 hodin se na vás bude těšit Eva Hurtová (porodní asistentka) s besedou Potraviny a koření jako lék u dětí. Akce je určena široké veřejnosti.

Obecní knihovna Nový Hrozenkov bude od pátku 21. 12. 2018 od 15.00 hodin do čtvrtka 3. 1. 2019 z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřena.

V prosinci 2018 přivítala paní starostka v knihovně 5 nových občánků Nového Hrozenkova. Slavnostní atmosféru svým milým vystoupením vytvořily pod vedením p. učitelky Emílie Janáčové děvčátka z Mateřské školy Nový Hrozenkov - střed. Tyto děvčata maminkám předaly i kytičku. Ráda bych také poděkovala Hynkovi Rafajovi za krásné fotografie.

V úterý 18. 12. 2018 se uskuteční poslední setkání Klubu maminek v letošním roce. Na programu je šátkování - maminky se mohou pod vedením Katky Ordyniecové naučit, jak správně nosit miminko v šátku.

Ti z vás, kdo jste v knihovně viděli a slyšeli povídání Jana Husáka o Islandu, mi určitě dáte za pravdu, že je na co těšit. Další Honzova cestopisná beseda, tentokrát o Kamčatce, se koná ve středu 21. listopadu od 17.00 hodin.

Pokud máte čas, přijměte pozvání na besedu s porodní asistentkou Evou Hurtovou. Akce se koná v knihovně ve středu 14. listopadu 2018 od 16.30 hodin. Název besedy napovídá, že bude zaměřena na děti, ale není tomu tak docela. To co platí u dětí. lze použít i u dospělých. Proto pokud Vás zajímá, jaký vliv může mít správné používání...

V rámci Klubu maminek, v úterý 23. října, proběhla již třetí přednáška porodní asistentky Evy Hurtové. Tentokrát na téma výchovy. Akci podpořilo MK. Na další setkání s Evou se můžeme těšit ve středu 14. listopadu 2018 od 16.30 hodin v knihovně. Téma bude zajímavé - Potraviny a koření jako lék u dětí (vliv výživy na zdraví dítěte, vhodné potraviny...

První říjnový týden patří již tradičně knihovnám. Ani letos tomu nebylo jinak. Ve dnech 1. - 7. října probíhal napříč celou republikou 22. ročník Týdne knihoven. Tuto celostátní akci vyhlašuje pravidelně Svaz knihovníků a informačních pracovníků (SKIP). Letošní Týden knihoven byl věnován především 100. výročí založení republiky. I naše knihovna se...