Aktuality

27. září jsme přivítali 5 dětí mezi občánky Nového Hrozenkova. Kulturní představení nám zajistily děti z MŠ Nový Hrozenkov. Akce se tentokrát konala v zasedací síni Úřadu městyse, protože budova knihovna prochází rekonstrukcí.

obracíte se na nás s dotazy na výpůjční dobu o prázdninách. Po zvážení jsme zanechali výpůjční dobu stejnou, jako v běžný školní rok. Po dobu mé dovolené bude v knihovně zástup. To znamená, že se pro vás nic nemění a můžete přijít do knihovny, jak jste zvyklí.

Od dnešního dne 15. května máme otevřeno v provizorních prostorách bývalé vrátnice JZD, u vjezdu do Sběrného dvora! Číslo popisné budovy naší “nové“ knihovny je 815. Ještě není vše na svém místě, ale půjčovat lze. Zbytek se doladí postupně. Otevírací doba je stejná.

Díky projektu digitální odysea proběhne v knihovně Kurz pro seniory nad 65 let Jak na chytrý telefon či tablet. Seminář proběhne 21. března 2023 od 8 – 12 hodin a bude zcela zdarma. Tablety poskytneme k vyzkoušení a můžete si přinést určitě i svá, dostatečně nabitá zařízení na které jste zvyklí nebo si chcete zvyknout. Počet účastníků...

Vytvořte si webové stránky zdarma!