Aktuality

Od dnešního dne 15. května máme otevřeno v provizorních prostorách bývalé vrátnice JZD, u vjezdu do Sběrného dvora! Číslo popisné budovy naší “nové“ knihovny je 815. Ještě není vše na svém místě, ale půjčovat lze. Zbytek se doladí postupně. Otevírací doba je stejná.

Díky projektu digitální odysea proběhne v knihovně Kurz pro seniory nad 65 let Jak na chytrý telefon či tablet. Seminář proběhne 21. března 2023 od 8 – 12 hodin a bude zcela zdarma. Tablety poskytneme k vyzkoušení a můžete si přinést určitě i svá, dostatečně nabitá zařízení na které jste zvyklí nebo si chcete zvyknout. Počet účastníků...

Jednoduché a krátké články vám pomohou udržovat čtenáře v obraze. Zajímavý úvodní odstavec a stručný, informativní obsah zaručí, že se k vám budou rádi vracet pro další novinky.

Úvodní odstavec čtenářům sděluje hlavní téma článku. Pokud jej zobrazíte i v přehledu všech článků, pomůžete čtenářům s rozhodováním, který příspěvek je pro ně zajímavý. Nezapomeňte úvodní odstavec odlišit od zbytku textu. V následujících řádcích najdete další tipy, jak články upravovat.

Obrázky skvěle doplní obsah článku a vzbudí ve čtenářích zájem ho otevřít. První obrázek se zároveň zobrazí i v náhledu. Zajímavý úvodní obrázek vám tak pomůže zvýšit atraktivitu vašeho článku.

Vytvořte si webové stránky zdarma!