Klub maminek

Jak a kdy Klub maminek v Novém Hrozenkově vlastně vznikl? 

Touha scházet se s dalšími maminkami na mateřské dovolené byla velká, chyběly však prostory ke scházení se. O velkých prázdninách loňského roku jsem se na toto téma bavila s naší paní knihovnicí, která k tomuto účelu nabídla prostory místní knihovny. A tak slovo dalo slovo a druhý týden v září se poprvé sešly maminky v knihovně. Od té doby se maminky nejen z Nového Hrozenkova, ale i Velkých Karlovic, Karolinky a Halenkova schází pravidelně, teď už každý týden. Za ten loňský rok navštívilo Klub maminek přes 20 žen.

S programem nám pomáhá Centrum pro rodinu Vsetín, pod které jako Klub maminek oficiálně patříme. A co jsme už s maminkami stihly? Vyrobily jsme si létající draky, adventní kalendáře nebo vánoční přání. Letos se mohou maminky těšit na to, že si vyrobí různé aktivity pro své děti (např. puzzle nebo hmatové pexeso), a také si budou moci vyslechnout přednášky na téma výchovy. Ale hlavně si mohou přijít popovídat s ostatními maminkami a seznámit své děti s jinými dětmi.

Zveme proto všechny maminky, které mají zájem, nyní do budovy MŠ ve Vranči každé úterý či středu, dle programu, od 9 do 11 hodin. Program Klubu maminek vždy na následující měsíc naleznete na FB Maminky ve Vranči nebo na stránkách knihovny.

Za kolektiv maminek se na Vás těší Michaela Cíchová

Vytvořte si webové stránky zdarma!